Czasami trzeba niewiele, aby pozostać w formie i pełnym zdrowiu. Wystarczy tylko wiedzieć co robić, a czego unikać i właśnie o tym można przeczytać w naszym poradniku. Nie zabraknie w nim na pewno informacji o leczniczych właściwościach produktów, których używa się na co dzień oraz o ich prawidłowym wykorzystaniu.

 

 Dużo uwagi zostanie poświęcone kwestiom związanym z gimnastyką, domowym ćwiczeniom na wybrane partie ciała, prawidłową postawą, masażami leczniczymi, rehabilitacją. Inspirując się metodami rehabilitacji Kliniki ProLongaVita (znajdziesz je na stronie klinika-rehabilitacji.eu), postaramy się udowodnić Państwu, że rehabilitacja pomaga w uporaniu się z wieloma schorzeniami. Istotne jest jednak, aby została ona odpowiednio wcześnie rozpoczęta i kontynuowana do momentu, kiedy to będzie konieczne. 

 Przez „sztuczne” produkty pełne różnych konserwantów oraz zanieczyszczone powietrze coraz większy procent ludzi ma problem z cerą i to w wieku dojrzałym. Wspomniane produkty niekorzystnie wpływają również na uzębienie, dlatego warto wiedzieć jak odpowiednio chronić zęby.